WATERLİFE DÖRTLÜ FİLTRE SETİ

Filtreler
waterlife-filtre-seti
Fiyatı      :      0 TL
Ürünün Özellikleri
  • Toptan Fiyat Minimum 5 Takım
  • Waterlife dörtlü filtre seti

Fiyat: 0

Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

WATERLIFE DÖRTLÜ TAK-ÇEVİR FİLTRE SETİ

1.Aşama; 5 Micron Tak-Çevir Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

2.Aşama; Tak Çevir GAC Karbon Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

3.Aşama;Tak Çevir Blok Karbon Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

5.Aşama;Tak Çevir Blok Post Karbon Filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.

     Tak-Çevir Filtre Seti ortalama 9-10 aylık periyotlarda değiştirilmelidir.

Bir cevap yazın