Toptan Su Arıtma Hakkımızda

ROTEKNİK_AQUASET_WATERSET

 

 

ROTEKNİK TOPTAN SU ARITMA SİSTEMLERİ

 

VİZYONUMUZ
Arıtma sektöründe kaliteli ürün ve hizmetler ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
MİSYONUMUZ
Müşterilerimize daha sağlıklı ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünler sunmak.

 

HAKKIMIZDA
2008 yılından beri evsel ve endüstriyel su arıtma sektöründe imalat, satış, servis, danışmanlık ve satış sonrası hizmet konularında çalışmalarını sürdüren firmamız 2010 yılında mali gücünü artırarak Roteknik Su Arıtma Sistemleri adı altında çalışmalarına devam etmektedir. 2011 yılında Ar-Ge çalışmaları kapsamında su arıtma cihazlarının daha kaliteli, daha ergonomik, daha sağlıklı ve ulaşılabilir ekonomik düzeyde Türkiye’de üretilmesine yönelik çalışmalarına hız vererek markalaşma hedefi doğrultusunda sürdürülebilir gelişim, üretim ve pazarlama çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Hedef ve Politikalarımız;

Kaliteli, Sağlıklı ve lezzetli içme suyunu üretmek
Satış, servis hizmeti ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetini sağlamak
Uygun fiyat politikası ile her kesime hizmet sunmak
Ar-Ge çalışmaları ile sürdürülebilir gelişim sağlamak
Arıtma sektöründe saygın ve bilinen marka olmak
Ar-ge çalışmalarına önem vermemiz kalite konusundaki hassasiyetimizin bir göstergesidir. Kalitesine inandığımız güvendiğimiz ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak temel hedeflerimiz arasındadır.
Firmamız her departman görev tanımları içinde sorumluluklarının bilincinde olarak üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.
Ürünlerimize sahip çıkmak satış sonrası müşterilerimizin yanında olmak satış politikamızın temelini oluşturmaktadır.
Uygun fiyat politikamızla kalitesine güvendiğimiz ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle piyasada saygın marka olmak ve su arıtma teknolojilerinde kalitede, fiyatta ve servis hizmetlerinde lider olmak RoTeknik Su Arıtma Sistemleri’nin temel hedefidir.