Toptan Su Arıtma Bayilik

su-aritma-bayilik

 

RoTekniK SU ARITMA SİSTEMLERİ olarak kaliteyi uygun fiyata ilk elden son kullanıcıya ulaştırmak hedeflerimiz arasında öncelikli sırada gelmektedir. Bu misyonumuzun gerçekleştirilmesinde Türkiye çapında bizlerle işbirliği yapacak müşteri temsilcilerimiz ve bayi zincirimize yeni halkalar eklemek istiyoruz.

Bireysel olarak veya bayimiz olarak ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek tüm Türkiye çapında kaliteyi uygun fiyata son kullanıcıya ulaştıracak takım arkadaşları arıyoruz.

Bayimiz olarak ekonomik kazanç sağlamak için lütfen iletişime geçiniz.

mail: info@roteknik.com

Çağrı Merkezi : 0212 475 20 20

Ofis Tel           : 0212 476 05 79

Ofis Faks         : 0212 476 05 80

 

BAYİLİK ŞARTLARI

Bir sefere mahsus olmak üzere en az on adet arıtma cihazı, on koli filtre veya yedek parçayı toptan fiyatından alarak bayiliğinizi başlatabilirsiniz. Daha sonraki siparişlerinizde isterseniz bir iki adet ürün alabilirsiniz.

Adetli alımlar için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçerek teklif talebinde bulununuz.

Zaten uygun olan ürünlerimizi toptan fiyatından alarak çok küçük bir yatırımla kendi işinizi kurabilir yada bireysel satış yaparak boş zamanlarınızı değerlendirerek ekonomik kazanç sağlayabilirsiniz.

Başlangıç olarak bir demo çantası satın alarak cihazların çalışma prensibini aşama aşama gözlemleyebilir ve tanıtımlarınızda kullanarak müşterilerize bilgi verebilirsiniz. Arıtım öncesi şebeke suyu TDS ölçü değerleri ile arıtım sonrası değerlerini karşılaştırarak sistemin güvenilirliğini ve işlevselliği hakkında bilgi verebilirsiniz.

Arıtma sistemleri, teknik servis ve detaylar hakkında firmamıza gelerek satış sorumlumuz ve teknik servis elemanımız ile bire bir görüşme ve bilgi edinme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Cihaz satışıyla beraber kurulum da yaparsanız ekstra montaj ücreti alabilirsiniz. İstanbul içi montaj ücretimiz 50~75 TL’dir. Cihaz montajını eli anahtar tutan hemen herkes yapabilir. Kurulum için gerekli tüm parçalar cihazın kutusunda mevcuttur. Harici her hangi bir malzeme almanıza gerek yoktur.

Su tesisatçıları,

Nalburlar,

Beyaz eşya satışı yapan firma ve mağazalar,

Mutfak ve banyo dolabı imalat ve satışı yapan firmalar,

Tadilat tamirat yapan firmalar,

Ekstra herhangi bir yatırım yapmadan sadece birkaç ürün alarak su arıtma cihazları satışı yapabilirsiniz.

Bayimiz olarak ekonomik kazanç sağlamak için lütfen iletişime geçiniz.

mail: info@roteknik.com

Çağrı Merkezi : 0212 475 20 20

Ofis Tel           : 0212 476 05 79

Ofis Faks         : 0212 476 05 80